1. RIP Kabouter – Ikutaro Kakehashi

 

  1. Roy Avni Nieuw Kamerlid: Minitech Project, Osie Square, Lucas Benjamin, Absoluut, Shelter, Wildeburg Festival

WINNAAR: WILDEBURG FESTIVAL

 

  1. Beste running mates: Housequake (Roog, Erick E), Osie Square, Doppelgang, Ramjan en Roderwijn, The G+Team, Dirtcaps, Joe The Ripper, Miss Kittin + Djedjotronic, Tranny4/7

WINNAAR: HOUSEQUAKE

 

  1. Minister van Volksverlichting: Jayo Tony, Meow, Michelle van Mil, De School lichttechnici, Vera Tan Hoveling, Karl Klomp, Marktkantine

WINNAAR: MARKTKANTINE

 

  1. Minister van Backstage Zaken: Theo Heskes (Totally), Britta Moller (Mary Go Wild), Het Klassiek crew, Wim Peeks (Church), Pacific Parc barpersoneel, Laila El Ouardini (AIR WCs), Eric Keijer (Sensation)

WINNAAR: PACIFIC PARC BARPERSONEEL

 

  1. PVV± Partij vd Vervelende Voorbeelden: Valtifest bijna failliet, Shoeless stopt, Techno Tuesday verlaat SF, Rauw stopt, Bungalup stopt, Rolkoffers in Amsterdam, Laatste Sensation White, Toeristen op fietsen

WINNAAR: TOERISTEN OP FIETSEN

 

  1. Party Partij van de Gezelligheid: Carlos Valdes, Pingpong Dinsdag OT301, MC Divine, Sofia Valentine, Milkshake Publiek, Fiesta Macumba, Raad van 11, Is Burning, Flikker, Kalinichta, I Will Survive (NYX), Gekkigeit

WINNAAR: MILKSHAKE PUBLIEK

 

  1. Absolutely Fabulous:

Imperial Armpits, Jake Credit, House of Cherries, Juno, Nancy Goreng

WINNAAR: HOUSE OF CHERRIES

 

  1. 50-plus Kabouter:

Wooferland, Rapido, HQ, 40Up, Mazzo Reunie, MTC, Thunderdome, Quazar, The Bus, 50 Jaar Cafe Nol

WINNAAR: THUNDERDOME

 

  1. H-Airbnb Kabouter:

Bram Fidder, Michel Penders, Lolo Benzina, Maurice Aijal, Snorella, Marnix

WINNAAR: SNORELLA

 

11b. Ministerie van Milieu & Buitenluchtse Zaken:

Thuishaven, Strange Sounds From Beyond, Lentekabinet, Amsterdam Woods Festival, Maceo Plex onder Rijksmuseum, Encore Festival, ZeeZout

WINNAAR: THUISHAVEN

 

  1. Foreign Ambassadeur:

Boys Noize, Derrick May, Carl Cox, Afrojack, Martin Garrix, Steffi, Mirik Milan, Joris Voorn, Miss Kittin, Job Jobse, Laidback Luke.

WINNAAR: AMBASSADEUR VAN SPORT & KULTUUR: LAIDBACK LUKE

 

  1. Ministerie van Bijzondere Zaken:

Quazar comeback, Thunderdome back in action, Superball, Olivier Weiter 16 uur set Thuishaven Wintercircus, Rauw Boek, At Worlds End Speeltuin, Sexyland, Sonic Acts Progress Bar Tolhuistuin, Extrema Outdoor 20 Jaar, Vrijland Festival Mooiste Weer, Dano Wat de Fok Ouwe

WINNAAR: SEXYLAND

 

  1. Trump Towers Party Headquarters (high en low places):

Schommelen op A´DAM, Zwembad Hotel W, Rookruimte Canvas, De School Darkroom, Shellter, Paradiso 2de balkon Rapido, doorzakken in Doka, Mary Go Wild Basement Raves, Bar Rotterdam

WINNAAR: SCHOMMELEN OP A’DAM

 

  1. Staatssecretaris van Beeps & Blieps: Tom Trago, Minitech Project, Joost van Bellen, Lolla Tek, Job Jobse, Lucas Benjamin

WINNAAR: MINITECH

 

Opperkabouter = Minister President

WINNAAR: DANO

© Dennis Bouman – contact before use

Showing 2 comments
  • Dirk
    Reply

    Fotooooooos

pingbacks / trackbacks

Leave a Comment